Kniha jízd

Modul Kniha jízd rozšiřuje Altus VARIO o přehlednou evidenci jízd motorových vozidel.

  • Čerpací lístky
  • Seznam řidičů, nemoc, dovolená, poměr jízd vozidlem
  • Seznam tras – váha jednotlivých tras
  • Seznam účelů a firem – váha nastavení

Časová úspora

18%

Časová úspora měsíční agendy

Systém Altus Vario se přizpůsobí vašemu pracovnímu procesu a proto je tu řešení Kniha jízd, která rozšiřuje Vario o přehlednou evidenci jízd motorových vozidel. Evidence jízd pomocí tohoto modulu je rychlá a efektivní (například při pořizování dat jsou v rozbalovacích menu nabízeny záznamy tras, míst jednání a účelů, které byly již jednou zadány řidičem).

Díky integraci s Altus Vario lze provázat data. Například místo jednání je provázané na agendu Adresář, doklad na všechny doklady vydané i přijaté doklady, skladové doklady, zakázky, nabídky, objednávky.

Součástí modulu je i pomocná agenda Rekonstrukce knihy jízd, která generuje záznamy do knihy jízd podle platných tankovacích lístků.

SPOJTE SE S ŘEDITELEM INFUTURE

Pojďme rovnou k jádru věci a ušetřeme čas. Potřebujete něco vědět, nebo se na něco zeptat? Zanechte na sebe kontakt, co nejdříve se s vámi spojím. Žádné asistentky, žádní obchodníci s minimem informací. Budeme se bavit konkrétně a k věci, žádné obecné řeči.

J. Bráza, ředitel InFuture s.r.o.

Odeslat

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím