Přijaté doklady

Modul Přijaté doklady slouží k evidenci přijatých faktur a obdobných dokladů. Kromě jiných funkcí umožňuje přímé naskladnění položek faktury na sklad.

Modul Přijaté doklady slouží k evidenci přijatých faktur a obdobných dokladů. Kromě jiných funkcí umožňuje přímé naskladnění položek faktury na sklad. Lze také vystavit faktury na základě existujících dokladů, například příjemky nebo objednávky. Modul disponuje několika funkcemi pro úhradu dokladů. S pomocí funkcí sdílených s modulem Banka lze vystavovat platební příkazy. Při příjmu na sklad je možná kalkulace dodatečných nákladů na pořízení zboží.

Součástí modulu je i evidence JCD, zpracování podkladů pro Intrastat a ostatní výkazy (DPH, třístranné obchody EU atd.). Tak jako v ostatních modulech, dodává se i zde řada předdefinovaných sestav pro tisk přehledů (například obraty za období, závazky a mnoho dalších).

Ukázka modulu (připravujeme):

  • náhled modulu Přijaté doklady

SPOJTE SE S ŘEDITELEM INFUTURE

Pojďme rovnou k jádru věci a ušetřeme čas. Potřebujete něco vědět, nebo se na něco zeptat? Zanechte na sebe kontakt, co nejdříve se s vámi spojím. Žádné asistentky, žádní obchodníci s minimem informací. Budeme se bavit konkrétně a k věci, žádné obecné řeči.

J. Bráza, ředitel InFuture s.r.o.

Odeslat

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím