Naše referenční projekty

Pneuservis PNEU PETERKA s.r.o.

Pneu Peterka je malá rodinná firma z podhůří jizerských hor. Vlastně spíše bývala malá rodinná firma. Z malého rodinného pneuservisu, který obsluhoval místní okolí se s novým eshopem, novým systémem a především za obrovského úsilí majitele stal jeden z velmi významných hráčů na trhu s pneumatikami a to nejen ve sféře maloobchodní, tedy prodej koncovým zákazníkům, ale především velkoobchodní, prodej dalším servisům.

Navýšení obratu

76%
Průměrný růst obratu za posledních 5 let

ARMED STORE s.r.o.

Největší internetový armyshop v ČR Armed.cz je dravcem mezi firmami ve svém segmentu. Armed.cz se orientuje také na kvalitní taktické outdoorové vybavení pro přežití ve volné přírodě, sebeobranu i zábavu. Dokonalá kontrola všech procesů, precizní řízení, školení zaměstnanci. To vše dělá z firmy nezastavitelný stroj, který dokáže svým zákazníkům nabídnout špičkové produkty, špičkové služby a zákaznický servis dotažený do dokonalosti.

Bez nutnosti zásahu obsluhy

90%
expedováno objednávek

HappyZoo.cz

Rodinná firma provozující známý internetový obchod HappyZoo.cz je prodejcem známých i méně známých potřeb pro chovatelství a péči o domácí mazlíčky. Během krátké chvíle si e-shop našel mnoho věrných zákazníků. Rychle rostoucí firma následně otevírala nové kamenné pobočky, zvětšovala skladové prostory a pevně se etablovala ve svém segmentu trhu. V současnou dobu je stále rostoucí zdravou firmou využívající sytém Vario doplněný o naše řešení.

Navýšení obratu

270%
Díky automatizaci procesů a novým prodejnám

KULINA s.r.o.

Firma Kulina je maloobchodním prodejcem prvotřídního nádobí a kuchyňských výrobků a bytového designu i doplňků. Díky až fanatické posedlosti spolumajitele perfektním řešením, kde chyba či omyl je neznámý výraz se implementace, zavádění a ani rozvíjení systému zdá noční můrou, ale opak je pravdou. I když vývoj je často velmi složitý a už z principu slova vývoj jde o hledání chybných, méně chybných a bezchybných cest, v této firmě se to daří.

Navýšení obratu

300%
Za poslední 3 roky, díky řízeným procesům ve firmě
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím