Partneři

Altus Software

Altus software s.r.o.

Výrobce informačního systému Altus software, který patří mezi významné české výrobce software. Vyvíjí a dodává podnikový software kategorie ERP. Soustředí se na efektivní, spolehlivá a cenově dostupná řešení pro malé a střední firmy.
Společnost Altus software s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001 v oblasti Návrh, vývoj a podpora software a Implementace informačních systémů.


Acomware

Acomware s.r.o.

Společnost ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost zaměřující se na oblast e-commerce. ACOMWARE se soustředí především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti a obchodní výkonnosti e-shopů. Mezi klienty společnosti patří významné e-shopy s širokým portfoliem komodit.

Za téměř 10 let fungování společnosti poskytli služby pro 2 000 internetových projektů. Tým tvoří více než 25 zkušených specialistů, kteří dlouhodobě pracují na svých znalostech pod záštitou projektů EU. V rámci rozvoje e-commerce také ACOMWARE přináší klientům analýzy a praktické workshopy.


netdirect

NetDirect s.r.o.

Výrobce, který tvoří špičkový software pro každého, kdo má zájem o internetový obchod nebo redakční systém dodaný na klíč. Pro internetový obchod nabízí produkty škálovatelný Shopcentrik či Fastcentrik, který je určen pro nenáročné zákazníky. Redakční systém zastupuje produkt Mediacentrik.

Naše společnost je dlouholetým partnerem společnosti NetDirect s.r.o. Nabízíme společné e-comerční komplexní řešení pro společnosti, které chtějí svůj eshop napojený na ERP. Více informací zde


codeberry

CodeBerry, s.r.o.

Výrobce, který dodává řešení pro řízení a správu podnikových procesů. Workflow pod názvem Invoiis zajistí flexibilitu pro návrháře procesů, silné nástroje pro vlastníky procesů a srozumitelnost pro účastníky procesů. Jako běžné můžeme zmínit například schvalovací procesy či procesy řízení změn. Mezi více specifické procesy patří řízené odbavení incidentů a řešení krizových situací v integrovaných bezpečnostních centrech.

Naše společnost je partnerem společnosti CdeBerry, s.r.o. Nabízíme Workflow aplikaci Invoiis propojitelnou s Altus VARIO, což umožnuje konfortní a stabilní schvalovací řízení.
Více informací zde


swf-hosting

SoftwareHosting.cz

Software Hosting Center je Cloudové řešení pro hosting aplikací jako jsou firemní, ekonomické, CRM a ERP systémy. Se službou software Hosting Center můžete své firemní aplikace využívat odkudkoli, kde je potřeba (ze služebních cest, dovolené, od zákazníka nebo např. z jiné pobočky a mít tak Vaše programy nebo pracovní dokumenty vždy k dispozici. Díky technické vyspělosti, umožňuje Software Hosting Center zjednodušení Vašich interních IT procesů, zajišťuje bezpečnost Vašich dat a dále také mnohem nižší náklady na IT.


Českomoravské Informační systémy

Českomoravské a informační systémy s.r.o.

Společnost je leaderem poskytování služeb outsourcingu či hostingu v podobě kanceláře on-line. ČMIS Kancelář on-line umožňuje přístup k ekonomickému software kategorie ERP/CRM Altus VARIO odkudkoli z Internetu. Služba podporuje kromě ekonomického software Altus VARIO všechny další programy obvyklého kancelářského vybavení třeba balík MS Office. Se službou kancelár on-line neboli VARIO on-line tak můžete pracovat z kanceláře, pobočky, domova, od klienta, zkrátka z libovolného počítače připojeného k Internetu.

Naše společnost je partnerem společnosti Českomoravské a informační systémy s.r.o. . Nabízíme kompexní řešení hostingu a to nejen Altus VARIO. Futuristické pojetí kanceláře už je realitou a dostupnou službou.


Vydas Software s.r.o.

VYDAS – software s.r.o.

Výrobce software, který je určen společenstvím vlastníků bytových jednotek, bytovým družstvům, správcovským firmám nebo realitním kancelářím. Software eviduje bytové a nebytové jednotky, vytváří předpisy měsíčních plateb, zpracovává platby SIPO a provádí vyúčtování záloh na služby. Samozřejmě obsahuje další funkce a výstupy.

Naše společnost je partnerem společnosti VYDAS – software s.r.o. Společně nabízíme řešení tzv. all in one Reality software, které řeší jak samotnou správu nemovitostí, tak i ekonomiku a účetnictví.


QDT

QTD spol. s r.o.

Společnost QTD je dodavatelem zákaznických řešení v oblasti informačních technologií se zaměřením na malé a střední firmy. V návrzích kombinuje špičkový hardware a software, přičemž klade důraz především na spolehlivost systému a bezpečnost dat. Nabízí kvalitu bez kompromisů, ale vždy zohledňuje nákladovou efektivitu investice. Mezi jeho čelní partnery patří společnosti DELL, DOUBLE-TAKÉ, VMWARE, MICROSOFT.

Společnost QTD spol. s r.o. je našim partnerem, s kterým zajišťujeme kompletní hardwarové potřeby zákazníka, včetně outsourcingových služeb. Naším hlavním cílem je dlouhodobá spolupráce se spokojeným zákazníkem.

 

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím