Vydané doklady

Modulem Vydané doklady, který slouží k vystavování a evidenci vydaných faktur, záloh, dobropisů a podobných dokladů. Položky faktury je možno vypisovat ručně nebo je vybírat z katalogu či vybírat a vydávat zboží přímo ze skladu.

Ekonomický software Altus Vario disponuje Modulem Vydané doklady, který slouží k vystavování a evidenci vydaných faktur, záloh, dobropisů a podobných dokladů. Položky faktury je možno vypisovat ručně nebo je vybírat z katalogu či vybírat a vydávat zboží přímo ze skladu. Také lze fakturovat již vystavené výdejky nebo splněné zakázky (možnost společné fakturace několika zakázek nebo výdejek je samozřejmá).

U každé faktury lze volit z několika možností zobrazení položek. Zvolené nastavení je akceptováno i při tisku. S pomocí funkcí sdílených s modulem Pokladna lze vystavovat pokladní doklady pro úhradu v hotovosti přímo z tohoto modulu. Součástí modulu je i evidence podkladů pro Intrastat a ostatní výkazy (DPH, třístranné obchody EU atd.).

Ve standardní dodávce je několik druhů formulářů pro tisk faktury a řada předdefinovaných sestav pro tisk přehledů (například obraty za období, pohledávky, penalizace a mnoho dalších).

Ukázky modulu (připravujeme):

  • ukázka možností modulu

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím