Import ceníků

. Modul umožňuje import nových produktů do katalogu, import nákupních ceníků od dodavatelů a jednoduché generování i přepočet ceníků prodejních.

Ekonomický systém Altus Vario umožňuje díky Importu dodavatelských ceníků import nových produktů do katalogu, import nákupních ceníků od dodavatelů a jednoduché generování a přepočet ceníků prodejních. Jeho využití je především u firem a e-shopů s velkým množstvím nabízeného sortimentu a u prodeje rychlo-obrátkového zboží.

TXT, XLS nebo i XML

Tento robot importuje formát TXT, který je jednoduše tvořen třeba z tabulek XLS. Připravujeme i formát XML, který se stává u větších dodavatelů standardem. Funkčně je načítání dat zajištěno strukturově přes tzv. analyzér, kde uživatel přiřadí k importovaným datům příslušná data z Varia.

Modul má v sobě integrovaný nástroj pro nastavení jednotlivých přístupů a oprávnění s možností vytvořit neomezený počet uživatelských profilů, kde se může nastavit, že jeden uživatel může využívat kompletní funkčnost, druhý pouze aktualizaci nákupní ceny, třetí jen import nových produktů apod.

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím