Výroba

Pomocí tohoto modulu můžete vytvořit výrobní zakázky, připravit zadání pro samotnou výrobní činnost nebo vložit definované výrobky do zakázky se skladovou propojeností.

Pro potřeby obchodní či účetní společnosti by pro vás nemělo být nikterak náročné. Avšak nalézt komplexní a ucelené řešení všech Vašich obchodních aktivit, může být složitější. Jste-li společnost, ve které se prolínají všechny činnosti od výrobních, servisních, obchodních a účetních agend, pak zvolit ten správný systém může být složitější.

Žádný výrobce SW Vám nedokáže říci podle svých základních informací, zda jeho systém je pro vaše podnikání ten vhodný a zda náklady na jeho pořízení se efektivně vrátí. Oblast výrobních společností se zpravidla prolíná se všemi ostatními agendami.

Naší prioritní snahou není prodat řešení, které vám bude vyhovovat jen zčásti, ale jde nám hlavně o vyřešení vašich nejzásadnějších problémů a propojení všech vašich činností do jednoho a propracovaného celku. Výrobní proces, resp. zakázkovou výrobu, jsme pro vaše potřeby schopni zajistit v IS VARIO pomocí doplňkového modulu. Modul Výroba je určen k zajištění jednoduché výroby malého a středního podniku.

Pomocí tohoto modulu můžete vytvořit výrobní zakázky, připravit zadání pro samotnou výrobní činnost nebo vložit definované výrobky do zakázky se skladovou propojeností. To znamená, že pomocí modulu Výroba připravíte výdej potřebného materiálu do výroby a následný příjem výrobku z výroby, tzv. kompletaci výrobků. Během výroby je evidenčně zajištěn stálý přehled o aktuálním pohybu materiálu a výrobků. Pomocí sestav a tiskových formulářů je možné zobrazit libovolné informace o průběhu výroby.

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím