Pokladna

V Modulu Pokladna lze vystavovat nejen obecné pokladní doklady, ale lze realizovat i přímý prodej ze skladu (resp. nákup na sklad).

Ekonomický systém nabízí také modul Pokladna, kde je možné vystavovat nejen obecné pokladní doklady. Díky funkcím sdílených s moduly vydaných a přijatých dokladů lze také realizovat přímý prodej ze skladu (resp. nákup na sklad). Také vystavování dokladů pro prodej (resp. nákup) v hotovosti k existujícím výdejkám nebo zakázkám je stejné jako v těchto modulech. Naproti tomu funkce společné s modulem Banka umožňují přehledný výběr a proplácení přijatých a vydaných faktur v hotovosti.

Jak již bylo uvedeno, všechny moduly dokladů podporují práci se dvěma měnami současně. To platí samozřejmě i pro moduly banka a pokladna, které umožňují vedení v cizích měnách. Při proplácení dokladů v cizích měnách je řešena také problematika kursových rozdílů.

Ukázka modulu POKLADNA(připravujeme):

  • detail modulu Pokladna

SPOJTE SE S ŘEDITELEM INFUTURE

Pojďme rovnou k jádru věci a ušetřeme čas. Potřebujete něco vědět, nebo se na něco zeptat? Zanechte na sebe kontakt, co nejdříve se s vámi spojím. Žádné asistentky, žádní obchodníci s minimem informací. Budeme se bavit konkrétně a k věci, žádné obecné řeči.

J. Bráza, ředitel InFuture s.r.o.

Odeslat

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím