Evidence smluv

Modul Evidence smluv je vhodný především pro uživatele, kteří evidují smlouvy, ze kterých vyplývá fakturace v pravidelných intervalech.

Informační systém Altus Vario nabízí mnoho modulů, které Vám usnadní práci. Modul Evidence smluv byl především vytvořen pro realitní společnosti, ale nejenom pro ně. Přestože byl tento modul vytvářen na zakázku, je jeho využití celkem obecné. Pokud uživatel eviduje smlouvy, ze kterých vyplývá fakturace v pravidelných intervalech, může mu tento modul výrazně usnadnit práci. Údaje ze smlouvy jako například typy položek k fakturaci, částky, měna, platební kalendář a několik dalších hodnot které se načtou ze systému Altus Vario tvoří data pro pravidelné automatické vystavování nových faktur. Je možné určit do jaké knihy se mají vystavit nové faktury, zálohové faktury nebo je možné vytvářet také zakázky.

SPOJTE SE S ŘEDITELEM INFUTURE

Pojďme rovnou k jádru věci a ušetřeme čas. Potřebujete něco vědět, nebo se na něco zeptat? Zanechte na sebe kontakt, co nejdříve se s vámi spojím. Žádné asistentky, žádní obchodníci s minimem informací. Budeme se bavit konkrétně a k věci, žádné obecné řeči.

J. Bráza, ředitel InFuture s.r.o.

Odeslat

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím