Banka

Modul Banka, vede libovolný počet korunových i devizových bankovních účtů. Vytváří platební příkazy na základě neuhrazených dokladů (včetně splátek podle platebního kalendáře).

Pro vaši přehlednou evidenci bankovních účtů má software Altus Vario Modul Banka, který vede libovolný počet korunových i devizových bankovních účtů. Vytváření platebních příkazů probíhá na základě nabídky neuhrazených dokladů (včetně splátek podle platebního kalendáře). Funkce pro vystavení platebních příkazů jsou dostupné i z modulů přijatých a vydaných dokladů . Agenda bankovních výpisů hradí doklady v modulech přijatých a vydaných dokladů, přičemž automaticky páruje úhrady s proplácenými doklady. Modul poskytuje informace o aktuálním stavu jednotlivých účtů a detailní informace o jednotlivých transakcích. Při proplácení faktur je možno automaticky vyrovnávat kursové rozdíly a vystavovat penalizační faktury.

Součástí modulu je i elektronický homebanking pro prakticky všechny hlavní banky v ČR.

Ukázky modulu BANKA (připravujeme):

  • náhled na bankový výpis

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím