Mám svůj eshop

  • Automatická Expedice zboží
  • Automatizovaná logistika
  • Maily a SMS
  • Čárové kódy
Více

Dokonalý Eshop od InFuture

Více informací

Vyberte si z našich řešení

Inteligentní systém zakázek

Inteligentní systém zakázek

Automatizovaný systém pro vyhodnocování stavu každé zakázky. Během chvíle zjistíte, kolik zakázek čeká na expedici, u kolika chybí zboží nebo které čekají na obsluhu.

Mám zájem
Finanční plán

Finanční plán

Doplněk Finanční plán je skvělý nástroj pro plánování, vyhodnocování a zobrazení účetních dat a to v přehledné formě, která je dobře čitelná i pro neúčetní.

Mám zájem
Fastcentrik

Fastcentrik

Doplněk umožňující rychlou výměnu dat mezi systémem Altus Vario a vaším e-shopem. Na jedno kliknutí odešlete data do internetového obchodu, nebo je stáhnete do Varia.

Mám zájem
Telefonní ústředna

Telefonní ústředna

Operátor nebude muset hledat doklady zákazníků. Veškeré doklady vidí ihned a může obratem reagovat. Telefonní ústředna je určena pro e-shopy i obchodní firmy.

Mám zájem
Další řešení

Školení a testování

Jakékoliv funkce a nastavení systému nemá význam, pokud s ní nebudete umět zacházet. Vše vám i všem členům vašeho týmu vysvětlíme a ukážeme na konkrétních příkladech tak, jak je budete reálně používat.

Maximální důraz klademe nejen na perfektní zaškolení, ale také na následné zkoušení a prvotní testování vašimi lidmi. Ať děláme co chceme, lidé, kteří se systémem pracují, jsou to hlavní a jediné, co systém pohání, bez nich to bude jen nákladná a hodně chytrá krabička. Z toho důvodu se vždy zaměřujeme na to, abyste před samotným spuštěním znali jak co pracuje a proč se to tak dělá.

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím