KULINA s.r.o. - lépe, výše, rychleji

1

Efektivita a úspora

 • 300%
  radikální navýšení obratu z internetového prodeje
 • 50%
  náklady oproti navýšení obratu stouply jen o polovinu
 • 3
  dosaženo expanze na nové zahraniční trhy za jediný rok

3x rychlejší procesy

3x

Dokázali jsme významně snížit čas potřebný na vyřízení jedné objednávky. Napomohli jsme zvýšení efektivity využívání lidských zdrojů a díky tomu mnohem rychlejší a efektivnější práce. Firma pouhými procesími a administrativními změnami začala dosahovat do té doby nedosažitelných výsledků.

3

Návrh a řešení problému

Postupnými kroky jsme zjišťovali objektivní procesní potíže a následně jsme definovali jejich optimální řešení.

 • 1implementace čteček čárových kódů
 • 2automatizací expedičních procesů
 • 3vytvořili jsme karty produktů v několika jazykových mutacích

První výsledky se dostavily již v prvních dnech. Jakmile si zaměstnanci zvykli využívat sytém Vario s našimi implementovanými doplňky a řešeními, proces efektivity se významně zrychloval. Zlepšení byla postupná, avšak vedla k dokonale zvládnutým interním procesům.

2

Začátky jako každý e-shop

Firma vznikla jako běžný online projekt bez kamenné pobočky. Zpočátku „garážové“ řešení práce, vyřizování objednávek, expedice atd. Následně rychlý růst díky sílící poptávce a dobře uchopenému marketingu. Následně nastaly problémy při rychlosti a přesnosti vyřizování objednávek, řízení skladu atd. Analyzované potíže:

 • Neaktuální stav skladu
 • Komplikované zpracování jednotlivé objednávky
 • Pomalé reakční doby

Firmu zaskočil skokový nárůst objednávek a způsobil mnoho problémů, místo toho aby firmu posunul dále.

4

Řešíte se svým e-shopem obdobné problémy?

S důvěrou se na nás obraťte, pokusíme se vám poradit i když nevyužíváte systém Vario. Popřípadě vám rádi navrhneme účinná řešení na námi využívaném systému Vario. Jak říká náš pan ředitel: „Zavolejte co a jak a jestli to jde. A pokud si myslíte že to to nejde, vymyslíme co by obnášelo, aby to šlo.“ :-)

Pevná linka: +420 222 363 876

Email: jindra.braza@infuture.cz

Prohlédněte si další reference

Pneuservis PNEU PETERKA s.r.o.

Pneu Peterka je malá rodinná firma z podhůří jizerských hor. Vlastně spíše bývala malá rodinná firma. Z malého rodinného pneuservisu, který obsluhoval místní okolí se s novým eshopem, novým systémem a především za obrovského úsilí majitele stal jeden z velmi významných hráčů na trhu s pneumatikami a to nejen ve sféře maloobchodní, tedy prodej koncovým zákazníkům, ale především velkoobchodní, prodej dalším servisům.

Navýšení obratu

76%
Průměrný růst obratu za posledních 5 let

ARMED STORE s.r.o.

Největší internetový armyshop v ČR Armed.cz je dravcem mezi firmami ve svém segmentu. Armed.cz se orientuje také na kvalitní taktické outdoorové vybavení pro přežití ve volné přírodě, sebeobranu i zábavu. Dokonalá kontrola všech procesů, precizní řízení, školení zaměstnanci. To vše dělá z firmy nezastavitelný stroj, který dokáže svým zákazníkům nabídnout špičkové produkty, špičkové služby a zákaznický servis dotažený do dokonalosti.

Bez nutnosti zásahu obsluhy

90%
expedováno objednávek

HappyZoo.cz

Rodinná firma provozující známý internetový obchod HappyZoo.cz je prodejcem známých i méně známých potřeb pro chovatelství a péči o domácí mazlíčky. Během krátké chvíle si e-shop našel mnoho věrných zákazníků. Rychle rostoucí firma následně otevírala nové kamenné pobočky, zvětšovala skladové prostory a pevně se etablovala ve svém segmentu trhu. V současnou dobu je stále rostoucí zdravou firmou využívající sytém Vario doplněný o naše řešení.

Navýšení obratu

270%
Díky automatizaci procesů a novým prodejnám
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím