Pneuservis PNEU PETERKA s.r.o. - systém, který funguje

1

Automatizace i na běžné procesy

 • 200
  automaticky zpracovaných feedů od dodavatelů zboží 24/7
 • 50
  automaticky napojených B2B odběratelů zboží v celé EU
 • 35%
  roční nárůst obratu celé firmy od zavedení systému Vario

Celkový růst firmy

10x

Od zahájení využívání systému Vario se firma se zdesetinásobila. Díky tomu bylo nutno vystavit novou skladovací halu, bylo nutno nabrat nové zaměstnance a rozšířit tým administrativního personálu. Taková expanze firmy by za běžných okolností vyžadovala mnohem vyšší personální nároky.

3

Problémy vyřešila automatizace

Navrhli jsme optimální pracovní i návazné administrativní procesy napříč celou firmou. Pro každé oddělení byla stanoveny konkrétní postupy tak, aby se ve svém výsledku spojily v pokud možno dokonalý celek.

 • 1Vytvořili jsme automatizované nástroje pro načítání stavu skladů
 • 2Vytvořeno automatické načítání nových produktů i jejich ceníků od několika stovek dodavatelů
 • 33. Vytvořili jsme také exporty pro velkou řadu velko i maloobchodních odběratelů
2

Výchozí stav firmy

Původně běžný lokální pneuservis a prodej pneumatik. Následně byl zaveden e-shop, který pomohl nastartovat růst firmy. Rychlů růst byl však administrativně i procesně obtížně zvladatelný. S nasazením e-shopu byl zaveden současně ekonomický systém Vario. Hlavními problémy byly:

 • Komplikovaná práce s rostoucím počtem objednávek
 • Mnoho manuálních procesů
 • Množství interních procesů, které bránily rozvoji firmy

Menší firma nebyla připravena na tak razantní nárůst objednávek a tak bylo nutno rychle jednat.

4

Firma se vypracovala do pozice respektovaného B2B dodavatele pneumatik v EU. A to vlastně jen díky automatizaci.

Brzdí mnoho manuální práce růst i vaší firmy? Poraďte se s našimi experty o možnostech automatizace i ve vaší firmě. Rychle zjistíte jak to dokáže být přínosné. Snižte administrativní zátěž co nejdříve a odstraňte zbytečnou ruční práci.

Pevná linka: +420 222 363 876

Email: jindra.braza@infuture.cz

Prohlédněte si další reference

ARMED STORE s.r.o.

Největší internetový armyshop v ČR Armed.cz je dravcem mezi firmami ve svém segmentu. Armed.cz se orientuje také na kvalitní taktické outdoorové vybavení pro přežití ve volné přírodě, sebeobranu i zábavu. Dokonalá kontrola všech procesů, precizní řízení, školení zaměstnanci. To vše dělá z firmy nezastavitelný stroj, který dokáže svým zákazníkům nabídnout špičkové produkty, špičkové služby a zákaznický servis dotažený do dokonalosti.

Bez nutnosti zásahu obsluhy

90%
expedováno objednávek

HappyZoo.cz

Rodinná firma provozující známý internetový obchod HappyZoo.cz je prodejcem známých i méně známých potřeb pro chovatelství a péči o domácí mazlíčky. Během krátké chvíle si e-shop našel mnoho věrných zákazníků. Rychle rostoucí firma následně otevírala nové kamenné pobočky, zvětšovala skladové prostory a pevně se etablovala ve svém segmentu trhu. V současnou dobu je stále rostoucí zdravou firmou využívající sytém Vario doplněný o naše řešení.

Navýšení obratu

270%
Díky automatizaci procesů a novým prodejnám

KULINA s.r.o.

Firma Kulina je maloobchodním prodejcem prvotřídního nádobí a kuchyňských výrobků a bytového designu i doplňků. Díky až fanatické posedlosti spolumajitele perfektním řešením, kde chyba či omyl je neznámý výraz se implementace, zavádění a ani rozvíjení systému zdá noční můrou, ale opak je pravdou. I když vývoj je často velmi složitý a už z principu slova vývoj jde o hledání chybných, méně chybných a bezchybných cest, v této firmě se to daří.

Navýšení obratu

300%
Za poslední 3 roky, díky řízeným procesům ve firmě
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím