HappyZoo.cz - vše jak má být

1

Precizností k úspěchu

 • 3x
  trojnásobná prodejní plocha pro mnohem více zákazníků
 • 270%
  téměř třikrát větší obrat celé firmy díky automatizaci
 • 42%
  rozšíření sortimentu zboží pro více typů zákazníků

Dobře fungující firma(1*)

3

prodejny pod kontrolou z jediného kontrolního místa. Pro potřeby zavedení internetového obchodu bylo nutno celou firmu napojit na ekonomický systém. Původně nepřesné stavy skladů:

3

S čím jsme firmě pomohli

Po zjištění stavu firmy, jsme navrhli a zavedli napojení pokladen do jednotného informačního systému. Prodejny v reálném čase od té doby začaly odepisovat zásoby ze skladu a každá prodaná položka začala být evidována a zapisována do výkazu. Rázem bylo možno kontrolovat a začít využívat:

 • 1Evidenci trvanlivosti zboží
 • 2Čárové kódy na pokladnách
 • 3Inteligentní systém objednávek vycházející z průměrných obratů jednotlivých prodejen

Reportovací nástroj pro vyhodnocování výkonů jednotlivých prodejen

2

Čím jsme se zabývali

Po prvotní analýze bylo zjištěny nepřesné stavy skladů. Nebylo možno detailně dohledávat jednotlivé kusy zboží ani jejich pohyb. Zjištěná situace:

 • Absence systému skladového hospodářství
 • Manuální tvorba objednávek
 • Minimální podklady pro manažerské rozhodování

Do té doby firma nevyužívala jednotný systém řízení firemních procesů.

4

Posuňte svoji firmu také o úroveň výše

Máte prodejny i e-shop a potřebujete také zlepšit kontrolu a přehled nad každou jednotlivou zakázkou? Pak zcela jistě potřebujete naše služby. Napište nám ihned.

Pevná linka: +420 222 363 876

Email: jindra.braza@infuture.cz

Prohlédněte si další reference

Pneuservis PNEU PETERKA s.r.o.

Pneu Peterka je malá rodinná firma z podhůří jizerských hor. Vlastně spíše bývala malá rodinná firma. Z malého rodinného pneuservisu, který obsluhoval místní okolí se s novým eshopem, novým systémem a především za obrovského úsilí majitele stal jeden z velmi významných hráčů na trhu s pneumatikami a to nejen ve sféře maloobchodní, tedy prodej koncovým zákazníkům, ale především velkoobchodní, prodej dalším servisům.

Navýšení obratu

76%
Průměrný růst obratu za posledních 5 let

ARMED STORE s.r.o.

Největší internetový armyshop v ČR Armed.cz je dravcem mezi firmami ve svém segmentu. Armed.cz se orientuje také na kvalitní taktické outdoorové vybavení pro přežití ve volné přírodě, sebeobranu i zábavu. Dokonalá kontrola všech procesů, precizní řízení, školení zaměstnanci. To vše dělá z firmy nezastavitelný stroj, který dokáže svým zákazníkům nabídnout špičkové produkty, špičkové služby a zákaznický servis dotažený do dokonalosti.

Bez nutnosti zásahu obsluhy

90%
expedováno objednávek

KULINA s.r.o.

Firma Kulina je maloobchodním prodejcem prvotřídního nádobí a kuchyňských výrobků a bytového designu i doplňků. Díky až fanatické posedlosti spolumajitele perfektním řešením, kde chyba či omyl je neznámý výraz se implementace, zavádění a ani rozvíjení systému zdá noční můrou, ale opak je pravdou. I když vývoj je často velmi složitý a už z principu slova vývoj jde o hledání chybných, méně chybných a bezchybných cest, v této firmě se to daří.

Navýšení obratu

300%
Za poslední 3 roky, díky řízeným procesům ve firmě
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím