ARMED STORE s.r.o. - důraz na detaily

1

Výkonnost a kontrola

 • 3
  otevřeli jsme nové kamenné prodejny v Praze, Brně a Vyškově.
 • 113%
  nárůst obratu od zavedení systému řízení a kontroly.
 • 60
  automatickch kontrol pro omezení chybovosti objednávky.

Výrazné zlepšení napříč firmou

90%

Objednávek expedováno bez nutnosti zásahu obsluhy. Již do pěti minut od objednávky dokáží v Armed zboží zabalit a připravit k odeslání. Každá objednávka projde desítkami automatických kontrol. Pokud je vše v pořádku přechází okamžitě k expedici.

3

Problémy vyřešila automatizace

Ve spolupráci s majitelem firmy jsme vytvořili koncept automatického zpracování objednávky, skládající se z desítek automatických kontrol a finální expedice zboží. Nastavili jsme také automatizované přeposílání zboží mezi prodejnami. Výsledkem bylo snížení nároků na skladové zásoby.

 • 1Workflow provede desítky kontrol během jediné sekundy
 • 2Opatření proti chybovosti lidského faktoru
 • 3Automatické procesy pro snížení administrativní zátěže

Automatická pravidla pomohla napříč celou firmou vnést do práce s objednávkami řád, pořádek a především kontrolu. Tyto zavedené procesy a kontrolované fáze každé objednávky přispěly k dalšímu růstu firmy.

2

Výchozí stav firmy

Původně lokální armyshop v okresním městě. Díky elektronickému obchodu se rychle vypracovali do pozice největšího armyshopu v ČR. Firma nebyla připravena na odbavování takového množství objednávek. Začaly se množit chyby a to především z důvodů:

 • Časově náročné zpracování objednávky
 • Potřeba držet minimální skladovou zásobu
 • Problematické předávky zboží mezi prodejnami
 • Chybovost lidského faktoru při kontrole objednávky
4

Chcete docílit podobných výsledků?

S naší pomocí dokážete odstranit chyby a zrychlit průběh téměř všech administrativních operací, které se pravidelně opakují.

Pevná linka: +420 222 363 876

Email: jindra.braza@infuture.cz

Prohlédněte si další reference

Pneuservis PNEU PETERKA s.r.o.

Pneu Peterka je malá rodinná firma z podhůří jizerských hor. Vlastně spíše bývala malá rodinná firma. Z malého rodinného pneuservisu, který obsluhoval místní okolí se s novým eshopem, novým systémem a především za obrovského úsilí majitele stal jeden z velmi významných hráčů na trhu s pneumatikami a to nejen ve sféře maloobchodní, tedy prodej koncovým zákazníkům, ale především velkoobchodní, prodej dalším servisům.

Navýšení obratu

76%
Průměrný růst obratu za posledních 5 let

HappyZoo.cz

Rodinná firma provozující známý internetový obchod HappyZoo.cz je prodejcem známých i méně známých potřeb pro chovatelství a péči o domácí mazlíčky. Během krátké chvíle si e-shop našel mnoho věrných zákazníků. Rychle rostoucí firma následně otevírala nové kamenné pobočky, zvětšovala skladové prostory a pevně se etablovala ve svém segmentu trhu. V současnou dobu je stále rostoucí zdravou firmou využívající sytém Vario doplněný o naše řešení.

Navýšení obratu

270%
Díky automatizaci procesů a novým prodejnám

KULINA s.r.o.

Firma Kulina je maloobchodním prodejcem prvotřídního nádobí a kuchyňských výrobků a bytového designu i doplňků. Díky až fanatické posedlosti spolumajitele perfektním řešením, kde chyba či omyl je neznámý výraz se implementace, zavádění a ani rozvíjení systému zdá noční můrou, ale opak je pravdou. I když vývoj je často velmi složitý a už z principu slova vývoj jde o hledání chybných, méně chybných a bezchybných cest, v této firmě se to daří.

Navýšení obratu

300%
Za poslední 3 roky, díky řízeným procesům ve firmě
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím