Evidence majetku

Každý majetek má vlastní plán daňových odpisů, plán účetních odpisů, seznam jednotlivých technických zhodnocení a změn cen.

Ekonomický systém Altus Vario přináší moderní řešení evidence majetku. Zvolte si rozsah, který vám bude vyhovovat – od samostatného vedení odpisovaného a neodpisovaného majetku až po kompletní informační systém podniku. Základem řešení je modul Evidence majetku informačního systému Vario . Podle vašich potřeb přidejte účetnictví a libovolné další firemní agendy.

Vlastnosti modulu pro evidenci majetku

Každý majetek má vlastní plán daňových odpisů, plán účetních odpisů, seznam jednotlivých technických zhodnocení a změn cen. Oba plány jsou zobrazovány formou přehledných tabulek s vyznačením již uskutečněných odpisů. Díky tomu máte dokonalý přehled stavu v jakémkoli budoucím i minulém období. Odpisové plány jsou počítány automaticky na základě zadaných parametrů (zrychlený nebo rovnoměrný způsob odpisu, odpisová skupina atd.). Kromě toho je možné odpisové plány upravovat nebo zadávat ručně. Například pokud chcete převzít uskutečněné odpisy z minulosti. U neodpisovaného majetku lze evidovat nákupy a prodeje. U spotřebního materiálu též množství a jednotlivé příjmy a výdeje.

Ukázky modulu Evidence majetku (připravujeme):

  • detail karty majetku
  • přehled funkcí modulu

Další moduly a užitečná řešení

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím