Tisk štítků

Doplněk slouží ke snadnému a rychlému tisku štítků ve chvíli, kdy zboží přijímáte na svůj sklad. Můžete si vybrat a označit ke kterým produktům chcete štítky vytisknout

Nastavení se dá snadno změnit i v průběhu používání doplňku. Doplněk vždy vytiskne tolik štítků, kolik je množství produktu. Není tedy potřeba tisk opakovat.

Výhody našeho řešení

  • Můžete se sami rozhodnout, zda budete štítky tisknout z příjemek nebo z objednávek
  • Sami si určíte tiskový formulář štítku odpovídající rozměru Vašich štítků
  • Standardní jsou rozměry 50x30mm a nebo 38×25 mm
  • Tiskový formulář je možné upravit a přizpůsobit i na jiné velikosti štítku, stejně tak je možné upravit obsah štítku

 

Doplněk skvěle funguje s variantními produkty. Pokud používáte varianty, pak tisknete čárový kód varianty, pokud ne, tisknete hlavní produkt.

Pokud například rozdělujete barevné varianty, ale Váš dodavatele toto členění nedělá, bude třeba tento produkt přetisknout novým štítkem u všech takovýchto položek.

U jednotlivých produktů si můžete v katalogu sami přednastavit, jestli se k produktu má při příjmu tisknout štítek. Jedná se typicky o případ, kdy dodavatel na zboží čárový kód neuvádí. V takovém případě při spuštění doplňku tisk štítku nad příjemkou či objednávkou budou takto označené položky rovnou vybrány pro tisk štítku.

Zároveň můžete kdykoliv jednorázově vytisknout štítek v katalogu produktů. Například, když je štítek na některém produktu nečitelný, nebo když skladník na některý produkt zapomněl štítek nalepit.

Štítky je možné tisknout buď na páskové tiskárně, nebo na odpovídající samolepící štítky na list A4.

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím