E-shop konektor

Nástroj pro propojení Varia s jakýmkoliv e-shopem v reálném čase.

Propojení lze realizovat dvěma způsoby a to jak propojení přímým napojením na SQL databáze, tak propojení pomocí webové služby.

Jedná se o napojení spíše pro větší eshopy, které díky většímu počtu objednávek potřebují zobrazovat data klientům v reálném čase.
Řešení je nabízeno jako standardizované řešení, což šetří náklady na zavedení. I tak lze toto řešení modifikovat dle potřeb konkrétního eshopu.

Ve standardní výměně se z Varia na eshop přenáší informace o klientech, produktech, cenících i stavu skladu. Z eshopu do Varia se naopak přenášejí objednávky a zakládají noví zákazníci.
část dat se přenáší v časových intervalech, jiná data mohou být přenášena i v reálném čase. typickým příkladem je, že nové produkty se na shop přenesou třeba jednou za hodinu, ale stavy skladů se přenášejí každých 5 minut a při rozkliknutí produktu na shopu dojde ještě k on-line dotazu, který stav skladu ověří.

Objednávky z eshopu bývají přenášeny okamžitě.

Pomocí webové služby jde také přenášet celou řadu dalších údajů nebo spouštět část funkčností z Varia.

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím