Naše služby

Společnost InFuture s.r.o. kromě implementace Altus Vario se snaží rozšířit své běžné služby nabízené zákazníkům o další služby, ktere pro Vás zajistíme:

Správa sítě

InFuture s.r.o. nabízí svým zákazníkům správcovství počítačové sítě.

Zajištění bezpečnosti svěřeného serveru – evidence sdílených prostředků, nastavení ochranných protokolů a sledování pokusů o neoprávněné vniknutí. Zálohování dat kvůli předejití jejich ztráty. Údržba, rekonfigurace a opravy serveru a sdílených prostředků jako jsou tiskárny, faxservery nebo scannery zajištěné v nejkratší možné lhůtě.

Pečlivá evidence, údržba a opravy pasivních i aktivních prvků sítě a dokumentace jejich nastavení na počítačových stanicích a serveru.

Podle klientových potřeb zajišťujeme správu sítí založených na serverech Windows, Linux (Unix). Na sítích administrujeme stanice s operační systému systémy Windows XP, Windows 2000/NT, Windows 95/98/Me a Linux (Suse, Debian, RedHat a další distribuce). Správa sítě je zajišťována vzdáleným přístupem.

Vývoj aplikací pod .NET

InFuture s.r.o. dále rozšiřuje své činnosti a nabízí svým zákazníkům vývoj web aplikací.

Programování řešíme formou:

  1. web aplikace, s možností napojení IS Altus Vario,
  2. klient server aplikace, vícevrstvé řešení (aplikace typu zakázky, evidence činností, evidence smluv, plánování pracovního času a volna na druhé straně aplikace typu SCADA systémy – řízení průmyslových procesů v reálném čase (tady je možnost se dostat někam na výrobní firmu např. Nějaká výrobna krmných směsí, kde jednak potřebuji IS a na druhé straně potřebují správně dávkovat směsi, samozřejmě tohle všechno vzájemně propojit)

Všechny web aplikace jsou hostovány na našich serverech, pro běžné použití v HK, pro extrémní zatížení Praha.

Outsourcing IT

Rozsah péče pro outsourcing IT se řídí individuálními potřebami klienta. Jsme schopni dodat ucelený informační systém – tedy hardware i software, který zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj a servis.

Outsourcing IT znamená plynulý vývoj informačního systému, s čímž souvisí omezení jednorázových investic. K dispozici jsou odborníci nehledě na to, jestli jsme systém navrhli a vytvořili my nebo někdo jiný. Naši administrátoři mají zkušenosti z mnoha oborů a spravovaných sítí. Odpadají zbytečné mzdové náklady na drahé správce sítí. Správu neprovádí pouze jeden člověk a tak se nemůže stát, že by firma zůstala bez podpory, když administrátor onemocní, či odjede na dovolenou.

Nabízíme správu techniky, software či databází. Nainstalujeme a nakonfigurujeme počítače, servery, síť a periferie, navíc si vezmeme na starost i jejich následnou údržbu. Postaráme se o informační systém, kterému zajistíme pravidelné zálohování, aktualizace, a samozřejmostí je zabezpečení dat plus kvalitní antivirová ochrana. Zajistíme bezpečné připojení k internetu a vybereme takové, které se pro dané účely hodí nejlépe. Navrhneme a zajistíme VPN síť podle potřeb, zajistíme bezpečnostní audit.

Prodej HW a periferií

V případě zákaznických požadavků jsme připraveni nabídnout i dodávku IT zboží, tzn. kompatibilní počítačové stanice, serverové řešení včetně příslušenství a v neposlední řadě i periferie v podobě čtecího zařízení, tiskáren, pokladních systémů apod.

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím