Objednávání min. množství

Tento doplněk Vám zjednoduší a zrychlí proces objednávání zboží. Zároveň Vám k jednotlivým produktům navrhne množství, které je potřeba objednat.

Řešení vyvinuté pro zrychlení a zjednodušení objednávání zboží. Pracuje jak na základě požadavků ze zakázek, včetně slučování více požadavků z jednotlivých skladů, tak také na základě nastavení odpovídajícího minimálního množství.

Objednávání umožňuje sloučit požadavky z několika skladů a vložit je do jedné souhrnné objednávky. Pokud objednáváte zboží na centrálu a odtud jej následně distribuujete na jednotlivé pobočky, pak Vám naše řešení výrazně usnadní práci.

Doplněk nákupčímu zobrazí seznam zboží navrženého k objednání, ten pak může objednávku upravit, nebo potvrdit v navrženém rozsahu. Ke každému zboží doplněk ukáže obrat této položky za uplynulých 7, 14, 30, 60, 90, 180 a 360 dní.

Doplněk umožňuje také objednávat po celých baleních.

Výhody našeho řešení:

  • Proces objednávání je rychlejší a přehlednější
  • Lze objednávat po celých baleních
  • Při objednání je zároveň vidět obrat daného zboží

SPOJTE SE S ŘEDITELEM INFUTURE

Pojďme rovnou k jádru věci a ušetřeme čas. Potřebujete něco vědět, nebo se na něco zeptat? Zanechte na sebe kontakt, co nejdříve se s vámi spojím. Žádné asistentky, žádní obchodníci s minimem informací. Budeme se bavit konkrétně a k věci, žádné obecné řeči.

J. Bráza, ředitel InFuture s.r.o.

Odeslat
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím